FBA Hazırlık

ShipTroy Retail Fulfillment hizmetiyle istediğiniz ürünü sizin için depolar ve dilediğiniz miktarını müşterilerinize güvenle ulaştırır.

Amazon FBA Hazırlık

ShipTroy, stoksuz satış sürecinde yaşanan sorunlardan ve sizden gelen istekler doğrultusunda şekillendirdiği güncel ve güvenilir FBA hizmetiyle de daima yanınızda! Böylece, ikmal hizmetinden bağımsız olarak size ürünlerinizi güvenle gönderebileceğiniz bir depo hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Stoksuz sattığınız ürünleri güvenle ve toplu şekilde Amazon’a gönderebileceğiniz bu hizmetimiz sayesinde, ayni zamanda Amazon FBA gereksinimlerinizi de sizin adınıza yerine getiriyoruz.Deneyimli ekibimiz paketlemeden barkodlamaya kadar tüm FBA hazırlık hizmetlerini sizin yerinize   kusursuz biçimde yürütür.

depolama
dropshipping

Ürün Kabulü

“Sorumluluğu üstleniyoruz “

ShipTroy olarak ürünleriniz hangi çevrimiçi mağazadan gelirse gelsin sizin adınıza teslim alıyor ve gönderim miktarı tamamlanana kadar ücretsiz olarak size ait alanda saklıyoruz.

Teslim aldığımız ürünlerle ilgili olarak sevkiyat kaynaklı sorunlarda sizi aynı gün bilgilendiriyoruz. Bu bilgilendirmeyi yaparken tercih ettiğiniz iletişim kanallarını kullanıyor ve sizi eş zamanlı haberdar etmeye öncelik veriyoruz.

Prep Hizmeti

“İşinde uzman olan deneyimli ekibimiz olası sorunları siz farkına varmadan çözer “

ShipTroy’un deneyimli ekibiyle ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde Amazon’da listeleyebilmeniz için tüm hazırlık hizmetlerini sunuyoruz.Paketleme, FNSKU barkodlama ve gruplama sunduğumuz hizmetlerden yalnızca birkaçıdır! İşlevsel yazılımımız ise iletişim süreçlerini hızla gerçekleştirir. Ürünlerinizi shiptroy’a emanet edin ve arkanıza yaslanın!

FBA Hazırlık

Sevkiyat

 “Hızlı olmak önceliğimizdir”

Shiptroy olarak biliyoruz ki FBA’de zamanlama öncelikli hedeflerden biridir. Ürünlerinizi rakip satıcılardan önce Amazon stoğunuza eklemeniz için çalışıyoruz. Bunun için hem dikkatli hem de hızlı bir şekilde sevkiyata hazırlıyor ve kargo firmasına teslim ediyoruz.

Ek maliyet olmadan hizmet almayı istemez misiniz? ShipTroy olarak, Amazon teslimatı için gereken tüm işlemleri yerine getirip ek ücret almaksızın kolileri hazırlıyor ve ürünlerinizin teslimat sürecini başlatıyoruz.

Barkodlama ve koli etiketi hazır olduğunda aynı gün içinde sevkiyat için ürünlerinizi kargo firmalarına teslim etmek amacıyla 7 gün24 saat boyunca çalışıyoruz.Üatelik, kargo fiyatlarımız sayesinde kârlılığınızı artırıyoruz.

İade İşlemleri

Kazancınızı ShipTroy ile artırın

Göndermekten vazgeçtiğiniz veya sorun yaşadığınız ürünlerin iadesi amacıylasisteminiz veya ShipTroy altyapısı üzerinden taşıma etiketleri oluşturun.

Hakkımızda