Perakende Kabul

ShipTroy Retail Fulfillment hizmetiyle istediğiniz ürünü sizin için depolar ve dilediğiniz miktarını müşterilerinize güvenle ulaştırır.

Eksiksiz ve Hızlı Ürün Kabulü

Retail Fulfillment ShipTroy ile ürün kabulleri sorunsuz ve daha hızlı! 

Ürünlerinizin eksiksiz ve zamanında teslim alınması bizim için en önemli adımdır. Teslim almış olduğunuz ürünleriniz ister konteyner istenirse küçük adetlerde olsun; teslim alınırken sevkiyat kaynaklı olası sorunlar  tespit edilerek aynı gün  size raporlanır.

Sorunsuz bir şekilde teslim alınan ürünleriniz sınıflandırılır.Ürünler size özel depolama alanında ve ideal koşullar altında  sevkiyata dek  saklanır

Envanter Yönetimi

Stoklarınız her zaman kontrol altında!

Sizin için özel olarak geliştirmiş olduğumuz yazılımımız ileenvanterinizi her zaman doğru ve kusursuz şekilde görebilir; teslim alınan, sevkiyata uygun ya da sevkiyata uygun olmayan ürünlerinizin tamamını kontrol ekranından eş zamanlı olarak görebilirsiniz.

Ürün Hazırlık İşlemleri

Envanteriniz artık daha değerli!

ShipTroy vermiş olduğu hazırlık hizmetleri aracılığıyla   ürünlerinizi dilediğiniz anda ve satış gereksinimlerini karşılayacak şekilde hazırlayabilmektedir.

ihtiyaç duyduklarınızı  İhtiyaç duyduğunuz hizmetimizi uygun maliyetlerle seçebilirsiniz. Barkodlama, yeniden paketleme ve ürün birleştirme bunlardan  birkaçıdır.

ShipTroy aradığınız hizmeti size sunmak için esnek bir yapıda çalışır. Bu avantajı sayesinde, izmet listemizde olmayan talepleriniz için de bize rahatlıkla danışabilirsiniz.  Eğitimli ve uzman takım arkadaşlarımız  tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için size rehberlik etmeye daima hazır!

Hızlı ve Uygun Maliyetli Sevkiyat

ShipTroy ile gönderilerinizi uygun maliyetler karşılığında ve hızla gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarımız yoluyla siz indirimlerden yararlanırken biz ise konteyner, palet ve koli gönderilerinizi shiptroy ayrıcalığı ile dünyanın her yerine; hem de bütçe dostu fiyatlarla ulaştırırız.

dropshipping

ABD’deki toptancı deponuz olmaya hazırız!

ShipTroy Retail Fulfillment hizmetiyle istediğiniz ürünü sizin için depolar ve dilediğiniz miktarını müşterilerinize güvenle ulaştırır.

ShipTroy’un geliştirmiş olduğu yazılımlaenvanterinizi dilediğiniz her an görebilir; sevkiyatlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyoruz.

ShipTroy olarak farkımızı ortaya koyuyor ve yazılım ile iş gücü taraflarını dengeleyereken uygun maliyetlerle kontrolü daima size veriyoruz.

Asıl hedefimiz daimagüvenebileceğiniz bir iş ortağı olmaktır. Bu nedenle, maliyetlerinizi kontrolünüzde tutmanız için  gereken yazılım desteğini sunuyor  ve sadece kullandığınız hizmetleri faturalandırıyoruz.

Sipariş Yönetimi

Siparişlerinizi baştan sona ShipTroy üzerinden takip edebilir, sevkiyat durumunu eş zamanlı  görebilirsiniz.

ShipTroy sistemi pek çok çevrimiçi satış platformu ile entegre çalışır. Satış noktanıza girmeden ShipTroy üzerinden ürünlerinizi hızla sevk edebilir, hatta dilerseniz  onayınıza gerek kalmadan belirlemiş olduğunuz koşullar çerçevesinde ürünlerinizi sizin adınıza gönderebiliriz. Böylece,en değerli varlığınız olan zamanı daha etkili kullanabilirsiniz.

Raporlama

Kârınızı artırmak için tüm verilerden yararlanın shiptroy raporlama ekranı maliyetlerinizi kontrol etmeniz için tasarlandı.  Bu ekrandan alacağınız raporlar ile rekabet planınızı oluşturabilir veya ürünleriniz için maliyet analizi yapabilirsiniz. Bunun yanında, bekleyen ve yaptığınız ödemelere dair raporları görebilir, stok maliyetlerini de öğrenebilirsiniz.  . Ayrıca; stok bitimine kalan gün sayısını, promosyon-stok gidişatını, kargo tercihine göre ortalama alışveriş tutarını ve geçen süre ile kargo maliyetini de görebilirsiniz.