Dropshipping

ShipTroy’un müşteri odaklı hizmet  anlayışından yararlanın,  stoksuz satış için gerekli olan tüm hizmetlere kolayca ulaşın!

dropshipping

Ürün Kabulü

Ürününüzün nerede olduğunu bilin! ShipTroy müşterileri, Amazon’dan sattıkları ürünlerin teslim durumuna dair kısa mesaj ve e-posta yoluyla bilgilendirilir. Böylece, teslim alınmayan ürünlerin yaratacağı olası zarardan korunurlar.  

ShipTroy teslim alınan her ürünü, depoya girdiği anda barkodlar. Bu ise ürününüzün  gönderim aşamasına kadar olan tüm süreçte kolayca takip edebilir olacağı ve kaybolmasının önleneceği anlamına gelir.  Gönderim süreciyle ilgili sorunlarda shiptroy sizi haberdar eder ve ürünü iade etmenizi sağlar.

Gönderime Hazırlık

Ürünleriniz bize emanet!

Depomuzda saklanmak üzere teslim alınan ürünlerinizde bir sorun varsa gönderim öncesinde size iletilir. Unutmayın ki ShipTroy, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder ve ürünlerinizi zarar görmeyecek şekilde paketler.  Tam da bu sebeple plaştik torba veya balonlu naylon kullanmaz. Bunun yerine, Fedex ve Amazon kolileri tercih edilir ve riskler en aza indirilir.

Öte yandan, sorunsuz gümrük geçişleri için kötü sürprizlere karşı daima hazırlıklı olursunuz. Çünkü, ShipTroy gümrükte zorluklarla karşılaşması olası ürünleriniz varsa sizi bilgilendirir.

FBA Hazırlık

Gönderim

Güvenli ve sorunlardan uzak gönderimin keyfini sürün!

İşinin uzmanı çözüm ortaklarıyla çalışan ShipTroy; hızlı, kaliteli ve bütçe dostu fiyatlarla gönderimin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Her biri alanında saygınlık kazanmış lojistik şirketleri arasından dilediğinizi seçin ve ürünlerinizi gümrük vergisi ödenmiş olarak bize emanet edin. Üstelik, Shiptroy’un çok yakında başlatacağı sigortalı gönderim hizmetiyle ise kargoda kaybolan veya zarar gören ürünlerinizden doğan zararlara karşı da kendinizi güvende hissedeceksiniz.