Satış Kabul

Satıcı kabul hizmetiyle ayrıntıları bize bırakın ve yalnızca kazancınızı artırmaya odaklanın

Eksiksiz ve Hızlı Ürün Kabulü

“Ürünleriniz en az sizin kadar değerli.”

Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ürün kabul (fulfillment) sürecimizi en verimli olacak biçimde geliştiriyoruz. Geçen her dakikanın katlandığınız maliyetleri etkilediğinden hareketle hizmet anlayışımızı da buna göre şekillendiriyoruz.

Göndermiş olduğunuz ürünler, miktarından bağımsız olarak aynı gün içinde gönderime hazır olacak şekilde teslim alınır. Ayrıca, teslim alınan ürünlerin adet veya gönderim  kaynaklı kalite  de size aynı gün raporlanır.

Hizmet çeşitliliğini her geçen gün daha da artıran shiptroy ile yakındabirçok e-ticaret platformuyla eş zamanlı  çalışma imkânına sahip olacaksınız.  Panelimizi kullanarak e-mağazanıza  bağlanmadan ve sadece birkaç tık ile birden çok mağazada işlem yapabileceksiniz.  Böylece, önemli ölçüde zaman kazanıp rakiplerinizi geride bırakacaksınız.  Öyle ki bu yeni hizmetimizle Amazon, BigCommerce, Shopify, Magento, Ebay, Walmart, ve daha birçok e-ticaret platformuyla bütünleşik çalışan bir e-mağaza sahibi olacaksınız.

Envanter Yönetimi

Bilgisayarınızdaki ürün deponuzla tanışın!

Ürünlerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz ve  tüm ürünlerinizi tam bir titizlikle, uygun koşullarda depoluyoruz. Ürünlerinizin stok miktarını ve envanter durumunu ShipTroy kontrol ekranı üzerinden görüntüler ve gönderime uygun olmayan ürünlerinizi tespit ederek çevrimiçi satışlarınızı en iyi biçimde planlarsınız.

Ürün Hazırlık İşlemleri

7 gün 24 saat satışa hazır olun!

İnternetten satış yapan her satıcı, işinin uzmanı bir yol arkadaşına ihtiyaç duyar. Online alışveriş platformlarının gerektirdiği standartlara hâkimiyetiyle bilinen ShipTroy, paketlemeden barkodlamaya dek aradığınız tüm ön hazırlık çözümlerini size sunuyor. Siz ayrıntıları belirlerken e-ticaret dünyasında daha da ilerlemeniz için profesyonel bir rehber gibi çalışıyoruz.

Hızlı ve Uygun Maliyetli Sevkiyat

Devlerin omuzlarında yükselin!

Profesyonel ağını uluslararası anlaşmalar yoluyla genişleten ShipTroy , sizi lojistik devleriyle buluşturur. ShipTroy müşterileri, dünyaca bilinen taşımacılık firmalarından yararlanabilir ve ürünlerini oldukça uygun fiyatlar karşılığında dünyanın dört bir yanına ulaştırabilirler. 

Bunun için shiptroy’un çözüm ortakları olan profesyonel kargo firmalarından dilediğinizi seçin ve gerisini bize bırakın. Kısa sürede alacağınız mesafeye siz bile şaşıracaksınız.

dropshipping

Satıcı kabul hizmetiyle ayrıntıları bize bırakın!

ShipTroy desteğiyle birçok pazarı bütçenize uygun ücretler karşılığında eş zamanlı ve verimli şekilde yönetebilirsiniz. En iyi performans veren 3PL deneyimini hedefleyen shiptroy, ürün kabulünden gönderime dek tüm süreci deneyimli ekibinin gözetiminde ve sağlam teknik altyapısıyla takip eder. Böylece, zaman-maliyet dengesini sizin için sağlar ve çevrimiçi satışta mümkün olan en yüksek kazanca ulaşmanızı amaçlıyoruz.

Sipariş Yönetimi

Zamanla yarışmak bizim işimiz!

Siparişlerinizi tüm süreç boyunca ShipTroy üzerinden takip edebilir, gönderim durumunu eş zamanlı görüntüleyebilirsiniz. Müşterilerinizin kalbine giden yolu döşeyen küçük sürprizler ve promosyon hediyelerinizi de ürününüz aracılığıyla iletebilirsiniz. Aldığınız siparişleri dilerseniz onayınıza gerek kalmadan da shiptroy üzerinden gönderebilirsiniz.

Raporlama

Rakamlar asla yalan söylemez; raporlara güvenin!

ShipTroy’un sağladığı ayrıntılı raporlar sayesinde, birden fazla ürün için maliyetlerinizin değişimine dair izlenimler edinebilirsiniz. Rekabet stratejinizi bu raporlardaki rakamlar üzerine kurup rakip analizinizi bu yönde yapabilirsiniz. Stoklarınız tükenmeden önce kalan gün sayısını, promosyonların stok seviyeleri üzerindeki etkisini, her bir kargo yöntemi başına ortalama alışveriş sepeti değerini, kargo maliyetini ve geçen gün sayısını görüntüleyebilirsiniz.