Hakkımızda

ShipTroy, ürünlerinizin buraya geldiği andan müşterilerinize teslim edildiği ana kadar haberdar olduğunuz sipariş karşılama merkezidir.

Neden ShipTroy?

ShipTroy’un kurulma amacı siz değerli kullanıcıların yaşadığı temel sorunları ortadan kaldırarak müşterilerine daha kaliteli ve uygun fiyatlı servis verebilmektir.

ShipTroy kurucu üyeleri 2014 yılından günümüze dek online satış konusunda, Amazon ve diğer birçok online markette satış yapmakta ve sektörün gereksinimlerini bizzat deneyimleme fırsatı bulabilmektedir.

İşinizi birlikte büyütelim!

İşinizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyoruz. Depolarımız ve hizmetlerimiz, büyümeniz,  ilerlemeniz ve kendinize zaman ayırmanıza olanak tanır.

Biz Kimiz?

Türk -Amerikan ortaklığında kurulan ShipTroy bu sebeple yaşanabilecek tüm yasal ve mali sıkıntılarla baş edebilecek gerekli donanım ve bilgi birikimine sahiptir. ShipTroy olarak farkındalık yaratmak adına sizlere verebileceğimiz hizmetleri devamlı geliştirerek, sadece ürünlerinizi gönderebileceğiniz bir depo olmaktan daha fazlasını yapmayı hedeflemekteyiz 

ShipTroy olarak bilmekteyiz ki müşterilerinizle yaşamış olduğunuz en küçük problem size bir siparişten fazlasına mal olabilmektedir. Bu sebeple sorunsuz ve kaliteli hizmet vermeyi ShipTroy şirket prensibi haline getirmiştir.

ShipTroy deneyimli personelleri ile siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için yazılım ve teknolojik alt yapısını sürekli olarak sizin ve piyasanın gereksinimleri doğrultusunda geliştirmektedir.

ShipTroy’un Warehouse lokasyonu özenle seçilmiş olup sizleri birçok vergi kaynaklı yasal yükümlülükten kurtarmayı hedeflemiştir.

ShipTroy sizlere hizmet verirken çalışmakta olduğu çözüm ortaklarını özenle seçmektedir. Yaşanabilecek herhangi bir problemi henüz yaşanmadan öngörmek adına sürekli olarak yazılımsal altyapısını geliştirmektedir.